• Kategorie
  • Szukaj
  • Drzwi harmonijkowe

Są stylowe, stanowią świetną ozdobę dla domu lub mieszkania i są coraz bardziej popularną alternatywą dla konwencjonalnego rozwiązania. Drzwi harmonijkowe, bo o nich mowa, to element pomieszczenia, który pozwala na łatwy dostęp do sąsiedniego pokoju dzięki przesuwanemu w bok mechanizmowi. Korzysta się z nich w przejściach, które posiadają za mało miejsca na zainstalowanie tradycyjnych drzwi lub jako świadomy wybór designerski projektanta.

Drzwi harmonijkowe – idealnie przystosowane do Twojego mieszkania

Drzwi harmonijkowe to nie tylko wygoda użytkowania – to również możliwość dostosowania ich szerokości do danego przejścia. Jest to możliwe dzięki możliwości usuwania oraz dodawania dodatkowych paneli, co w prosty sposób prowadzi do idealnego ich dopasowania do potrzeb Klienta. Prosty jest również sposób ich montażu – poradzi sobie z nim nawet największy laik. Każdy z oferowanych przez nas produktów posiada dołączoną szczegółową instrukcję w języku polskim, która jest napisana przejrzyście i opisuje cały proces krok po kroku.

Należy wspomnieć, iż dostępne w naszym sklepie internetowym jest wiele rodzajów drzwi harmonijkowych. W katalogu znajdziesz produkty o różnych kolorach, stylu oraz wykonane z innych materiałów. Posiadamy produkty z mahoniu, białego dębu czy buku – i choć różnią się one wykorzystanym do produkcji surowcem, niezmienna jest wysoka jakość końcowego produktu. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu wszystkie z naszych propozycji są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a użyte materiały zwiastują im długotrwałość.

Opisywane produkty będą również idealne w przypadku szaf oraz innych mebli, których otwieranie wymaga wykorzystania dużej przestrzeni w pomieszczeniu. Dzięki systemowi harmonijkowemu będziesz w stanie zachować swoje meble, a nowy, wygodny tryb otwierania szybko stanie się standardem w Twoim domu. Sprawdź przygotowaną specjalnie dla naszych Klientów bogatą ofertę mebli oraz dodatków do domu czy mieszkania, wśród której na pewno znajdziesz coś dla siebie.