Modele RC 

Modele RC a wśród nich:
 • Samochody
 • Helikoptery
 • Czołgi
 • Koparki 
to obecnie jeden z największych hitów wśród nowości na naszej stronie! 
 
 
Przygotowałam przegląd najpopularniejszych modeli. A więc zaczynamy! 

Samochód zdalnie sterowany

W tej kategorii zdecycowanie numerem 1 jest Samochód RC WLtoys Buggy 12428 2.4G 4WD 1:12 LED od znanego producenta WLToys. Charakteryzuje się przede wszystkim wytrzymałością dzięki matalowym elementom zinstalowanym w autku. To typowo off-roadowy samochód z napędem na 4 koła. Potężny silnik, pozwala mu na rozwinięcie prędkości nawet do 50 km/h, a duże opony i profesjonalne zawieszenie sprawiają, że radzi sobie w każdym terenie! Dzięki lampom LED wygląda na prawdę efektownie!

Co ważne! To zabawka nie tylko dla najmłodszych! Zapewnia świetne emocje również dorosłym fanom modeli zdalnie sterowanych. 

Cena: 368 zł 

Więcej informacji o danych technicznych auta oraz zdjęć znajdziecie w karcie produktu: https://pescara.pl/Samochod-RC-WLtoys-Buggy-12428-2-4G-4WD-1-12-EDYCJA-SPECJALNA-p19830

UWAGA! MAMY WIDEO! 
Tu możecie zobaczyć auto w akcji! Jak sobie radzi?
https://www.youtube.com/watch?v=ycy7X_6G-6kHelikopter zdalnie sterowany

Warto przyjrzeć się modelowi SYMA S5 3CH. Helikopter w cenie poniżej 100 zł z dużymi możliwościami i od znanej, renomowanej marki. Syma zyskuje uznanie również wśród profesjonalistów, także myślę, że warto im zaufać. Co wyróżnia helikopter S5 3CH? Przede wszystkim łatwość i stabliność w locie. Dodając do tego prostą obsługę - helikopter staje się idealnym wyborem dla początkujących oraz dzieci. Zawdzięczamy to dwóm wirnikom oraz nowemu systemowi stablizacji GYRO, który sam się kalibruje. Przy każdym włączeniu i postawieniu na podłożu modelu system sam zaczytuje ustawienia i czuwa nad stabilnością podczas wznoszenia, a także podczas samego lotu.

Cena: 81 zł

Dane techniczne oraz zdjęcia: https://pescara.pl/Helikopter-SYMA-S5-3CH-p19484Czołgi zdalnie sterowane

Tu wyróżnię model szczególnie efektowny, dzięki efektom świetlnym i dźwiękowym odrzutu pojazdu po wystrzale oraz dźwiękom odpalania. Mowa o modelu: Czołg RC Big War Tank 2.4Ghz.
Co jeszcze daje nam producent w pakiecie?

Obrotowe elementy
Żołnierza na posterunku
Gumowe gąsiennice ułatwiające przyczepność

Niezależny system zawieszenia (każde koło osobną sprężynę) dzięki czemu czołg doskonale sprawdza się na nierównościach

Czołg i pilot posiadają dwa osobne zasilania. Co istotne- w zestawie otrzymujesz akumulator wielokrotnego ładowania oraz baterię do pilota. Po rozładowaniu akumulatora, wystarczy, że podłączysz do czołgu ładowarkę (również dołączoną w zestawie), a po kilku chwilach, dziecko dalej może cieszyć się zabawą.
Cena: 121 zł 

Więcej informacji: https://pescara.pl/Czolg-RC-Big-War-Tank-9995-duzy-2-4Ghz-p21004Koparki zdalnie sterowane

Wybór padł na pojazd, który został wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Łyżka wykonuje ruchy za pomocą pilota niczym w prawdziwej koparce. Dodatkowo przy tych ruchach zabawka wydaje dźwięk oraz świeci. Można ćwiczyć podbieranie, nabieranie i wysypywanie piasku oraz drobnych kamyczków. 
Buldożer Koparka RC H-Toys 1520 6CH 2.4 Ghz 1:18, bo o nim tu mowa- dzięki solidnym gąsienicom poradzi sobie nawet w trudnych warunkach, a opony wykonane z elastycznej gumy zapewniają przyczepność do śliskich powierzchni.
Z
estaw zawiera: 
 • Spychacz
 • Kontroler sterujący,
 • Akumulator 4,8V 400mAh Ni-Cd,
 • Ładowarka USB
 • Instrukcja obsługi na opakowaniu
 • Wymiary: 15 cm x 35 cm x 15 cm
 • Dodatkowe: Efekty świetlne, Zasięg pilota ok. 40 m, 6 kanałów sterowania
 • Certyfikaty: CE
 • Sugerowany wiek: + 8 lat
 • Częstotliwość: 2,4Ghz
Cena: 123 zł 
Wejdź i dowiedz się jeszcze więcej! https://pescara.pl/Buldozer-Koparka-RC-H-Toys-1520-6CH-27-40Mhz-1-18-p21199Podsumowanie

Modele zdalnie sterowane wpływają pozytywnie na rozwój umiejętności, takich jak:
- koncentracja,
- szybkość myślenia,
- zwinność, 
oraz spryt.


Zabawki RC są świetnym sposobem na wspólną zabawę w gronie rodzeństwa, rówieśników, a także rodziców! 

Szeroki wybór przeróżnych modeli RC znajdziecie na:
Posiadamy również części zamienne! 

Trzymajcie się !
I.