• Kategorie
  • Parametry
  • Domek dla lalek

Proponujemy Twoim najmłodszym pociechom wyjątkowo praktyczną, interesującą oraz rozwojową i kreatywną zabawkę - jest to domek dla lalek. Ta drewniana miniatura, którą bawią się przede wszystkim dziewczynki, pełni różne funkcje. Po pierwsze, imitując życie codzienne, uczy i bawi jednocześnie. Po drugie, rozwija różne zdolności dziecka, które się nim bawi, w tym przykładowo organizacyjne czy związane z wypełnianiem codziennych obowiązków. Po trzecie w końcu, jest zabawką uniwersalną - a jej cena w stosunku do jej wykonania pozostaje zawsze przystępna oraz atrakcyjna. Można powiedzieć, że jest to taka inwestycja dla dzieci, jaka na pewno zwraca się z naddatkiem.

Drewniane i nie tylko

W ofercie internetowego sklepu wielobranżowego Pescara znajdziesz bardzo duży wybór tych zabawek, w tym z akcesoriami. W proponowanych Państwu i Państwa dzieciom domkach dla lalek z akcesoriami – mamy rozmaite opcje. Są to przykładowo modele drewniane, który to trwały i wytrzymały materiał - drewno - jest wyjątkowo opłacalny, solidny, sprawia frajdę na długi czas. Wśród domków drewnianych dla lalek znajdują się nasze bestsellery. Ponadto, proponujemy Państwu domki dla lalek EcoToys – a właściwie prawdziwe, duże i piękne, rezydencje. Mamy wariant malinowy, pudrowy czy też rezydencję o nazwie Malibu - wyjątkowo obszerną. EcoToys równa się: jakość, solidne wykonanie, zabawa przez długi czas. Niektóre zawierają akcesoria – tymi akcesoriami są na przykład oddzielny taras czy nawet winda – do wyboru.

Cena to jedno, zabawa to drugie

Domki dla lalek z akcesoriami mają oczywiście swoją cenę. Jak wspomnieliśmy, jest to jednakże taka inwestycja, jaka z pewnością zwraca się nawet z naddatkiem. Cena tej zabawki nie jest wysoka w porównaniu z tym, jakie korzyści niesie wszystkim tym, którzy będą jej używać. Dystrybuujemy modele przede wszystkim EcoToys, ponieważ jest to lubiana i sprawdzona marka tych zabawek. Oprócz EcoToys, mamy także warianty składane, w tym jeden, który świeci i gra. Jak Państwo zauważycie, cena tego domku nie jest wcale wysoka – jak i reszty proponowanych przez nas możliwości, zwłaszcza z firmy EcoToys.