• O nas, czyli prosta historia sklepu

Witamy na stronie sklepu internetowego www.pescara.pl. Cieszymy się, że trafiłeś do nas i poświęciłeś dla nas swój cenny czas! 

Mamy nadzieję, że zostaniemy przyjaciółmi, zatem czy możemy "przejść na Ty"? :)

Parę słów o nas:

Nasz sklep www.pescara.pl powstał w czerwcu 2019 roku. Na początku sklep miał być wyłącznie z artykułami motoryzacyjnymi, jednakże jak to w życiu bywa - nie wszystko wychodzi tak, jak byśmy tego chcieli. Postanowiliśmy zatem, że nie będziemy się ogarniczać asortymentem i stworzyliśmy sklep wielobranżowy. Z perspektywy czasu wydaje się nam, że była to bardzo dobra decyzja! W dobie walki z czasem- sklep wielobranżowy- służy naszym klientom w znacznie szerszym zakresie, szczególnie pod kątem wyboru różnorodnych towarów. Dlaczego sklep internetowy? Bo umożliwia dokonanie zakupów z każdego miejsca na ziemi, z pracy, z domu, z baru. Wystarczą 3 proste kroki do złożenia zamówienia, a w dzisiejszych czasach każda wolna godzina jest na wagę złota! Doskonale to widzimy i rozumiemy, również na własnym przykładzie. 

Współpracujemy obecnie z paroma stałymi i sprawdzonymi hurtowniami i producentami. Dzięki dobrym relacjom z kontrahentami, wewnątrz naszej firmy, a także z klientami - jesteśmy w stanie zapewnić klientom wysyłkę zamówienia nawet tego samego dnia, a dostawę towaru prosto do domu czy innego wybranego miejsca nawet w przeciągu 24 h. Czy to nie brzmi cudownie i banalnie prosto? :)

Tworząc sklep wielobranżowy również musieliśmy skupić się na wybranych kategoriach, wkońcu wszystkiego nie da się sprzedawać, mimo szczerych chęci. Postawiliśmy zatem na 7 głównych kategorii, czyli:

1. DOM

2. DLA DZIECI

3. OGRÓD

4. AKCESORIA MOTORYZACYJNE

5. KEMPING

6. SPORT - FITNESS

7. GADŻETY I PREZENTY

A wśród produktów znajdziesz:

gadżety do domu, zabawki, zabawki interaktywne, artykuły dla dzieci, wyposażenie ogrodu, stoły cateringowe, meble turystyczne, ławki treningowe i wiele innych.

Cały czas pracujemy nad wyglądem strony, fanpagem na Facebooku i Instagramie, żeby być jeszcze bliżej klientów. Jednakże przede wszystkim skupiamy się na doborze odpowiedniego asortymentu. Dlatego też jeżeli nie spełniliśmy Twoich oczekiwań napisz do nas lub zadzwoń, a znajdziemy produkt specjalnie dla Ciebie! sklep@pescara.pl - Czekamy na Wasze wiadomości!

Wkrótce udostępnimy również moduł bloga! Pracujemy narazie nad jego wartościową treścią, nie chcemy przecież Was zanudzić ;)

Sklep tworzymy od podstaw sami, z czego szczerze mówiąc- jesteśmy dumni! Mamy mnóstwo satysfakcji z tej pracy, a przecież chyba właśnie o to chodzi!

PS dla tych, którzy się zastanawiają nad otwarciem własnego sklepu internetowego - nie jest tak jak mówią - pracy jest bardzo dużo, ale warto spróbować. Każdy dzień przynosi coś nowego :)

Pozdrawiamy,

Paweł i Inga 

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.